Verstasviilasarja 5 5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
ViilasarjaToimitussisältö taulukon käyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952210: 1 kpl.
HOLEX-viilasarja, 5-osainen nro 517420 koko 250: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Soluvaahtopehmuste |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.435 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | viilojen kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9522105 |
|---|---|
| EAN | 4062406152215 |