Suositeltu
Pehmeästä PVC:stä valmistettu alusta, läpinäkyvä, öljynkestävä, syvyys 750 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Joustava työalusta läpinäkyvästä pehmeästä PVC:stä, öljynkestävä.
Käyttötiedot
Suojaa työpenkkejä ja työtasoja lialta ja vaurioilta. Silikoniton.
Huomautus
Mittatoleranssit DIN 7715 osan 5 P2 mukaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suojamatto työpinnoille |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | syvyys 750 mm |
| Paksuus | 3 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Materiaaliominaisuus | Öljynkestävä |
| Syvyys | 750 mm |
| Materiaali | pehmeä PVC |
| Leveys | 1500 mm |
| Valmistajan merkintä | Rib ′n′ Roll P3™ broad rib |
| Paksuus | 3 mm |
| Toteutus | Leikkaus |
| Väri | läpinäkyvä |
| Silikoniton | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951961 |
|---|---|
| EAN | 2050002018921 |