Taltta-, lävistin- ja ajotappisarja 10 10
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95467810
- Varastotilanne
- 114kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT GridLine -työpöytiin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkoruudutusmitoitus 20 G × 20 G tai 500 × 500 mm (L × S).
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällimmäinen kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 10 G tai 250 × 250 mm) tai 1/2 (10 G × 20 G tai 250 × 500 mm) laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954678: 1 kpl.
Uraruuvitaltta nro 740500 koko 200: 1 kpl.
Ristipääruuvitaltta nro 740600 koko 200: 1 kpl.
Rei'itin nro 745500_3; 4: 1 kpl kutakin.
Veto-/lyöntitappi nro 747000_2; 3; 4; 5; 6; 8: 1 kpl kutakin.
Sopii
Uusiin GARANT GridLine -työpöytiin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojaon mitoitus 20 G × 20 G tai 500 × 500 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällimmäinen kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 10 G tai 250 × 250 mm) tai 1/2 (10 G × 20 G tai 250 × 500 mm) laatikon käyttöalasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 1.344 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 10 |
| Toteutus | iskutyökaluilla |
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95467810 |
|---|---|
| EAN | 2050002004382 |