Ruuvimeisselisarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RuuvimeisseliToimitussisältö taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953391: 1 kpl
GARANT talttaruuvimeisseli nro 660030 koko 2; 2,5; 3,5; 4; 5,5: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips-ruuvimeisseli nro 6676900a koko 00; 0; 1; 2: 1 kpl kutakin
Sopii
Uudet GARANT-työkalukärryt, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi lokerikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Koon 10 G × 8 G vaahtomuovi sopii Shadowboardsiin nro 923210 koko 250 (2 vaahtomuovia per Shadowboard).
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.381 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9533919 |
|---|---|
| EAN | 4062406156909 |