Pinsettilajitelma 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-soluvaahdosta valmistetuissa upotuksissa. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime mitään nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkosovellus)
Soluvaahtoupotus, tyhjä, nro 952001 koko 954735: 1 kpl.
HOLEX-pinsetit, teräväkärkiset, nro 727520 koko AMB: 1 kpl.
HOLEX-pinsetit, tylppäkärkiset, nro 727550 koko AMB: 1 kpl.
HOLEX-pinsetit, kapea kärki, kulma, nro 727600 koko AMB: 1 kpl.
HOLEX-pinsetit, leveä kärki, nro 727610 koko AM: 1 kpl.
HOLEX-pinsetit, veitsimäinen, nro 727631 koko AM: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Soluvaahtopehmuste |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0,145 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | työkalusarjalla |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9547355 |
|---|---|
| EAN | 4062406155872 |