Pihtisarja 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö, taulukon mukainen käyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954231: 1 kpl.
GARANT yhdistelmäpihdit nro 700930 koko 180: 1 kpl.
GARANT polygrip-pihdit nro 706001 koko 250: 1 kpl.
GARANT kärkipihdit, suorat, nro 713040 koko 200: 1 kpl.
GARANT kärkipihdit, kulma, nro 713440 koko 200: 1 kpl.
GARANT sivuleikkurit nro 724840 koko 160: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuovi-insertti |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.554 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9542315 |
|---|---|
| EAN | 4062406097271 |