Pihtisarja 5 5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
PihdisarjaToimitussisältö (taulukon käyttö)Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954207: 1 kpl.
HOLEX yhdistelmäpihdit nro 703000 koko 180: 1 kpl.
HOLEX polygrip-pihdit nro 706151 koko 300: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, suorat, nro 713200 koko 200: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, kulma, nro 713600 koko 200: 1 kpl.
HOLEX sivuleikkurit nro 725250 koko 160: 1 kpl.
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkorasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-vaahtomuovialustoissa. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Vaahtomuovialustat täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) tehokkaasta laatikkopinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.564 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9542075 |
|---|---|
| EAN | 4062406157494 |