Pihti-/saksisarja täysin eristetty 4 4
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Pihdit-/sakset-sarja, täysin eristettyToimitussisältö taulukkoesitykseenSolumuovisisäke, tyhjä nro 952001 koko 954486: 1 kpl.
HOLEX-yhdistelmäpihdit nro 701852 koko 180: 1 kpl.
HOLEX-kärkipihdit, suorat, nro 713351 koko 200: 1 kpl.
HOLEX-sivuleikkurit nro 725351 koko 140: 1 kpl.
HOLEX-sähköasentajansakset 2K-kahvalla nro 768800 koko 140: 1 kpl.
Pihti-/saksisarja täysin eristetty
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.867 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 4 |
| Toteutus | VDE-työkaluilla, täysin eristetty |
| Laatikon täyttöaste g | 6×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9544864 |
|---|---|
| EAN | 4062406298241 |