Merkintätaulu GARANT Uni Line Panel S:lle
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Teräslevystä valmistettu merkintätaulu kiinnitettäväksi GARANT Uni Line Panel -paneeliin nro 955440.
Pintakäsittely
Jauhemaalattu ajankohtaisessa värissä.
Huomautus
Sopivat kuvapiktogrammit (eri käyttötarkoituksiin) merkintätauluihin löytyvät numerosta 955474.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Merkintälisäosa |
|---|---|
| Syvyys | 30 mm |
| Syvyys | 30 mm |
| Leveys | 128 mm |
| Korkeus | 250 mm |
| Väri | Keltainen RAL 1021 |
| Sarja | Paneeli |
| Väri | keltainen RAL 1021 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955442 |
|---|---|
| EAN | 4062406584412 |