Lisäosa GARANT Uni Line Tower M:ään Violetti
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G955475PURPLE
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Laajennusosa GARANT Uni Line Toweriin teräslevystä, suljetulla yläosalla. Esim. ensiavun tai siivouspisteen, työkalujen luovutuksen tai henkilönsuojainten merkintään.
Maalipinta
Jauhemaalattu ajankohtaisessa värissä.
Huomautus
Toimitetaan osina, lisäosa on helppo asentaa.
Sopivat kuvapiktogrammit (eri käyttötarkoituksiin) löytyvät numerolla 955474.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Merkintälisäaine |
|---|---|
| Syvyys | 542 mm |
| Syvyys | 542 mm |
| Leveys | 602 mm |
| Korkeus | 220 mm |
| Sarja | Tower |
| Väri | violetti RAL 4008 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955475PURPLE |
|---|---|
| EAN | 4062406585921 |