Laatikkomoduuli U-muotoon
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT Uni Line Tower; GARANT Uni Line Z-Tower.
Rakenne
Laatikkomoduuli GARANT Uni Line Tower -järjestelmään, koko M, U-muotoisena tai GARANT Uni Line Z-Toweriin. Moduulin voi ripustaa GARANT Uni Line Toweriin mihin tahansa korkeuteen. Toweria kohti on mahdollista asentaa vain yksi laatikkomoduuli.
100a0% ulosvedettävät 20×16G-laatikot, ei erillistä lukitusta. Laatikot, joissa erillinen yhdellä kädellä toimiva avauskoskettimella vapautus jokaiselle laatikolle. Kunkin laatikon kantavuus 40 kg.
Maalaus
Laatikoston runko hopea, laatikon etusarja antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ei konfiguroitavissa.Varustus taulukkokäyttö
Laatikon etukorkeus mm: 125, 125
Sopii
GARANT Uni Line Tower; GARANT Uni Line Z-Tower.
Malli
Laatikkomoduuli GARANT Uni Line Toweriin, koko M, U-muotoinen, tai GARANT Uni Line Z-Toweriin. Moduuli voidaan ripustaa GARANT Uni Line Toweriin mille tahansa korkeudelle. Vain yksi laatikkomoduuli per Tower on mahdollinen.
100 % ulosvedettävät laatikot koossa 20×16G, eivät ole erikseen lukittavissa. Laatikot, joissa erillinen yhden käden vapautus jokaiselle laatikolle. Kunkin laatikon kantavuus 40 kg.
Maalaus
Laatikoston runko hopea, laatikon etuosa antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ei konfiguroitavissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikko |
|---|---|
| Syvyys | 477 mm |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Syvyys | 477 mm |
| Leveys | 540 mm |
| Paino | 13 kg |
| Korkeus | 247 mm |
| Sarja | Tower; Tower; Z-tower |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 16 |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 40 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955486 |
|---|---|
| EAN | 4062406586089 |