Kuusiokoloavain / lyhyt ruuvimeisseli 15 15
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime itseensä nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952892: 1 kpl
GARANT kuusiokulma-avainsarja, nro 627132 koko 9: 1 kpl
GARANT lyhyt uraruuvimeisseli, nro 664122 koko 4; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin
GARANT lyhyt Phillips-ruuvimeisseli, nro 667722 koko 0; 1; 2: 1 kpl kutakin
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuoviupotteessa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 15 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95289215 |
|---|---|
| EAN | 4067263723172 |