Lokerikko 36×24G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 36×24G.
Rakenne
Lokerot ja sisään työnnettävät välilevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritetut jaotusta varten välilevyillä.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvetolaatikon 36×24G.
Sisältö (taulukon käyttö)
Lokero 1K nro 951415: 12 kpl koko 6×6/4; 12 kpl koko 6×6/2
Lokeroiden sisään työnnettävät välilevyt (10 kpl) nro 951275: 3 kpl koko A; 5 kpl koko C
Sopii
Ulosvedettäville laatikoille 36×24G.
Rakenne
Lokerot ja pistettävät välilevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettu jaettavaksi välilevyillä.
Jaottelumateriaali täyttää yhden kokonaisen ulosvedettävän laatikon 36×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ulosvedettävän laatikon aukko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 36×24G |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Kaukalon korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 900 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 36 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 2.359 kg |
| Korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 950560 |
|---|---|
| EAN | 4062406388843 |