Lokerikko 26×20G 50/3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95036050/3
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 26×20G.
Rakenne
Lokerot ja työnnettävät jakolevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettu jakamista varten jakolevyillä.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×20G.
Sisältö (taulukkokäyttö)
Lokero 1K nro 951415: 4 kpl koko 6×6/4; 2 kpl koko 6×8/4; 4 kpl koko 6×6/2; 2 kpl koko 6×8/2; 2 kpl koko 2×6/1; 1 kpl koko 2×8/1
Lokeroiden työnnettävät jakolevyt (10 kpl) nro 951275: 2 kpl koko A; 3 kpl koko C
Sopii
Vetolaatikoihin 26×20G.
Rakenne
Lokerot ja välilevyt muovia. Lokeroiden sisäpuolet uritetut jaottelua varten välilevyillä.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen vetolaatikon 26×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ulosvedettävän laatikon aukko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×20G |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Kaukalon korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 650 mm |
| Paino | 1.43 kg |
| Korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95036050/3 |
|---|---|
| EAN | 4062406388812 |