Lokerikko 26×24G 50/2
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95051050/2
- Varastotilanne
- 40kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 26×24G.
Rakenne
Lokerot ja väliin asetettavat jakolevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettu jaettavaksi jakolevyillä.
Jakoaineisto täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×24G.
Sisältö taulukon käyttö
Lokero 1K nro 951415: 12 kpl koko 6×8/3; 3 kpl koko 2×8/1
Lokeroon asetettavat jakolevyt (10 kpl) nro 951275: 4 kpl koko B
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 26×24G.
Malli
Lokerot ja välilevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettu jaottelua varten välilevyillä.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikoston oteura |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×24G |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Kaukalon korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 650 mm |
| Paino | 1.583 kg |
| Korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95051050/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406153328 |