Lokerovalikoima 20×24G 50/1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95046050/1
- Varastotilanne
- 6kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 20×24G.
Rakenne
Lokerot ja pistettävät välilevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritetut välilevyillä jakamista varten.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvetolaatikon 20×24G.
Sisältö (taulukon mukainen käyttö)
Lokerot 1K, korkeus 25 mm nro 951415: 12 kpl koko 6×6/4; 4 kpl koko 2×6/1
Lokeroiden pistettävät välilevyt (10 kpl) nro 951275: 5 kpl koko C
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×24G.
Rakenne
Lokerot ja sisään työnnettävät jakolevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettu jakolevyillä tehtävää jaottelua varten.
Lokerointimateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ulosvetolaatikon lovi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×24G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Kaukalon korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 1.383 kg |
| Korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95046050/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406153113 |