Lokerikkosarja 20×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 20×20G.
Toteutus
Lokerot ja sisään työnnettävät jakolevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettu jaottelua varten jakolevyillä.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×20G.<Sisältö taulukon käyttö
Lokero 1K nro 951415: 3 kpl koko 6×8/3; 6 kpl koko 6×6/3; 1 kpl koko 2×8/1; 2 kpl koko 2×6/1
Lokeron sisään työnnettävät jakolevyt (10 kpl) nro 951275: 3 kpl koko B
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×20G.
Rakenne
Lokerot ja väliin työnnettävät jakolevyt muovia. Lokeroiden sisäsivut uritettu jakamista varten jakolevyillä.
Jakomateriaali täyttää yhden täydellisen 20×20G ulosvedettävän laatikon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ulosvedettävän laatikon lovi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Kaukalon korkeus | 25 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | Puristinpidike |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 1.05 kg |
| Korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 950310 |
|---|---|
| EAN | 4062406285906 |