Lokero, korkeus 25 mm 1K 2x8/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9514152X8/1
- Varastotilanne
- 1925kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Lokerot ja sisään työnnettävät jakolevyt muovia. Lokeroiden sisäpinnat uritettu jakamista varten jakolevyillä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tarjotinosa |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 2 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
| Sopivat pistettävät välilevyt | Nro 951275 koko B |
| Kaukalojen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9514152X8/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406151690 |