Kaavinraudat, sarja 3 3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9549553
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954955: 1 kpl.
Yleiskaavin vakioterällä nro 837760 koko 50: 1 kpl.
Yleiskaavin kulmaterällä nro 837765 koko 95: 1 kpl.
Yleiskaavin monitoimiterällä nro 837770 koko 75: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovipehmuste |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 0.69 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 3 |
| Toteutus | työkaluvalikoimalla |
| Laatikon täyttöaste g | 10×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9549553 |
|---|---|
| EAN | 2050002041912 |