Ulkopuolinen mikrometrisarja 4 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952095: 1 kpl.
GARANT haarukkamikrometri nro 420402 koot 0−25; 25−50; 50−75; 75−100: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 16 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 400 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 1.644 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 4 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9520954 |
|---|---|
| EAN | 4062406152154 |