Hylsyavainsarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö, taulukon mukainen
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 952725: 1 kpl.
HOLEX-hylsyavainsarja nro 622211 koko 9 (4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10): 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime itseensä nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 0.834 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 10×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9527259 |
|---|---|
| EAN | 4062406153632 |