Hylsyavainsarja 9 9
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
HylsyavainToimitussisältö taulukon käyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952654: 1 kpl.
GARANT-hylsyavain nro 622160 koko 9 (4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10): 1 kpl.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 0.838 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9526549 |
|---|---|
| EAN | 4062406156152 |