GARANT Uni Line Tower, siirrettävä, U-muoto
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Edustava modulaarinen jakelujärjestelmä työmateriaalien suoraa saatavuutta ja nopeaa tiedon visualisointia varten. Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisten lisävarusteiden avulla ja täysin yhteensopiva GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Voidaan käyttää joustavasti ja yleiskäyttöisesti erilaisiin sovelluksiin ja kokoonpanoihin, esim. 5S-toteutukseen, ensiapumateriaalien, puhdistusmateriaalien, työkalujen, tiedotteiden jne. saataville asettamiseen.
Kaikilla sisä- ja ulkopinnoilla rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm 37 mm jaolla lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnittämistä varten. Valinnaisten eriväristen signaalilisäkkeiden avulla näkyy nopeasti tuotantoalueella. Valinnaiset lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen.
Maalipinta
Kaksivärinen jauhemaalattu: hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Huomautus
Lisävarusteet, kuten lisäkkeet, kuvapiktogrammit, hyllyt, ulosvedettävät laatikot, ovet ja työntökahva, löytyvät numeroista 955474–955499.
Rakenne
4 kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, joista 2 pysäköintijarrulla.
U-muoto: 2 sivuseinää takaseinällä. Ulosvedettävien laatikoiden asennus mahdollista vain koossa M. Enintään 1 laatikostomoduuli voidaan asentaa per Tower.
Rakenne
Edustava modulaarinen jakelujärjestelmä työmateriaalien suoraan saatavuuteen ja tiedon nopeaan visualisointiin. Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisten lisävarusteiden avulla ja täydellisesti yhteensopiva GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Voidaan käyttää vaihtelevasti ja yleiskäyttöisesti eri sovelluksiin ja kokoonpanoihin, esim. 5S-toteutukseen, ensiaputarvikkeiden, puhdistustarvikkeiden, työkalujen, tiedotteiden jne. esillepanoon.
Kaikilla sisä- ja ulkopinnoilla reikälevyt □ 9×9 mm 37 mm jaolla lisävarusteiden kiinnittämiseen reikälevyihin sekä GARANT easyFix -koukkuihin ja -pidikkeisiin. Lisävarusteena saatavat eriväriset merkkilisäosat tekevät siitä nopeasti näkyvän tuotantoalueella. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen.
Pintakäsittely
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei voi konfiguroida.
Huomautus
Lisävarusteet, kuten lisäosat, kuvapiktogrammit, hyllytasot, ulosvetolaatikot, ovet ja liukukahvat löytyvät nro 955474–955499.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Reikälevytorni |
|---|---|
| Syvyys | 750 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 96 kg |
| Korkeus | 2070 mm |
| Sisäleveys | 690 mm |
| Tehokas syvyys | 510 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Sarja | Tower |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955462 |
|---|---|
| EAN | 4062406584733 |