GARANT Uni Line Tower, liikuteltava, H-malli
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Edustava modulaarinen jakelujärjestelmä työmateriaalien suoraan saatavuuteen ja tiedon nopeaan visualisointiin. Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisten lisävarusteiden avulla ja täysin yhteensopiva GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Voidaan käyttää vaihtelevasti ja yleiskäyttöisesti erilaisiin sovelluksiin ja kokoonpanoihin, esim. 5S-toteutukseen, ensiapumateriaalien, puhdistusmateriaalien, työkalujen, tiedotteiden jne. saataville asettamiseen.
Kaikilla sisä- ja ulkopinnoilla rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm, 37 mm jaolla, lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitystä varten. Lisävarusteena saatavilla eri värisiä signaalilisäkkeitä, jolloin se näkyy nopeasti tuotantoalueella. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen.
Maalipinta
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Huomautus
Lisävarusteet, kuten lisäkkeet, kuvapiktogrammit, hyllyt, ulosvedettävät laatikot, ovet ja työntökahvat löytyvät numeron 955474–955499 alta.
Malli
4 kääntyvää pyörää ⌀ 125 mm, joista 2 pysäköintijarrulla.
H-muoto: 2 sivuseinää, keskellä poikittaispaneeli. Hyllyt ja ovet voidaan asentaa etu- ja takapuolelle. Ulosvedettävien laatikoiden asennus ei ole mahdollista.
Malli
Edustava modulaarinen luovutusjärjestelmä työmateriaalien suoraan saatavuuteen ja tiedon nopeaan visualisointiin. Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisilla lisävarusteilla ja täydellisesti yhteensopiva GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Voidaan käyttää joustavasti ja universaalisti eri käyttötarkoituksiin ja kokoonpanoihin, esim. 5S-toteutukseen, ensiaputarvikkeiden, puhdistusmateriaalien, työkalujen, tiedotteiden jne. esillepanoon.
Kaikilla sisä- ja ulkopinnoilla rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm 37 mm:n jaolla lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitykseen. Lisävarusteena eri väriset signaalilisäosat tekevät siitä nopeasti näkyvän tuotantoalueella. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Huomautus
Lisävarusteet, kuten lisäosat, kuvapiktogrammit, hyllyt, ulosvedettävät laatikot, ovet ja työntökahvat löytyvät numeroista 955474–955499.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rei’itetystä levystä valmistettu torni |
|---|---|
| Syvyys | 750 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 720 mm |
| Paino | 89 kg |
| Korkeus | 2070 mm |
| Sisäleveys | 540 mm |
| Tehokas syvyys | 2 × 255 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Sarja | Torni |
| ⌀ pyörä | 125 mm |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955463 |
|---|---|
| EAN | 4062406584740 |