GARANT Uni Line Tower, kiinteä H-malli
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Edustava modulaarinen luovutusjärjestelmä työmateriaalien suoraan saatavuuteen ja tiedon nopeaan visualisointiin. Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisilla lisävarusteilla ja täysin yhteensopiva GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Voidaan käyttää joustavasti ja yleiskäyttöisesti erilaisiin käyttökohteisiin ja kokoonpanoihin, esim. 5S-toteutukseen, ensiapumateriaalien, puhdistusmateriaalien, työkalujen ja tiedotusmateriaalien jne. saataville asettamiseen.
Kaikilla sisä- ja ulkopinnoilla rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm, 37 mm jaolla, lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnittämistä varten. Lisävarusteena saatavien eriväristen signaalilisäosien avulla se erottuu nopeasti tuotantoalueella. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen.
Maalipinta
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Huomautus
Lisävarusteet, kuten lisäosat, kuvakkeet, hyllyt, vetolaatikot, ovet ja työntökahvat, löytyvät numeroista 955474–955499.
Rakenne
H-muoto: 2 sivuseinää ja keskellä poikittaispaneeli. Hyllyt ja ovet voidaan asentaa etu- ja takapuolelle. Vetolaatikoiden asennus ei ole mahdollista.
Rakenne
Edustava modulaarinen jakelujärjestelmä työmateriaalien suoraan saatavuuteen ja tiedon nopeaan visualisointiin. Vapaasti konfiguroitavissa monipuolisilla lisävarusteilla ja täysin yhteensopiva GARANT easyFix -järjestelmän kanssa. Vaihtelevasti ja yleiskäyttöisesti eri sovelluksiin ja kokoonpanoihin, esim. 5S-toteutukseen, ensiapumateriaalien, siivousmateriaalien, työkalujen, informaation jne. esillepanoon.
Kaikilla sisä- ja ulkopinnoilla rei’itetyt paneelit □ 9×9 mm 37 mm jaolla lisävarusteiden sekä GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden kiinnitystä varten. Lisävarusteena saatavien eriväristen merkkilisäkkeiden ansiosta näkyy nopeasti tuotantoalueella. Lisävarusteena lukittavat ovet mahdollistavat turvallisen säilytyksen.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Ei konfiguroitavissa.
Huomautus
Lisävarusteet kuten lisäkkeet, kuvamerkit, hyllyt, vetolaatikot, ovet ja työntökahvat löytyvät nro 955474–955499.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rei’itetystä pellistä tehty torni |
|---|---|
| Syvyys | 750 mm |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 720 mm |
| Paino | 85 kg |
| Korkeus | 1920 mm |
| Sisäleveys | 540 mm |
| Tehokas syvyys | 2 × 255 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Sarja | Tower |
| Korkeussäätö porrastettuna | 37 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955461 |
|---|---|
| EAN | 4062406584689 |