GARANT GreenPlus -tasolevy, valmistettu vanerista
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Peite- ja tasolevy, joka sopii työkalukaappeihin ja kaappeihin.
GARANT GreenPlus -tasolevy vanerista, paksuus n. 15 mm, öljytty.
Toimitussisältö
Tasolevy ilman kiinnitystarvikkeita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Peitelevy |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 30 |
| Paksuus | 15 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Valmistajan merkintä | MD Ramp System™ nitriili uros keltainen |
| Paksuus | 15 mm |
| Sarja | GreenPlus |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951985 |
|---|---|
| EAN | 2050002003880 |