GARANT easyFix Vario-peruspidin 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G9558351
- Varastotilanne
- 132kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT easyFix -muovikonsoliin ja Multifix-kiskoihin.
Rakenne
Vario-peruspidintä käytetään muovipidikkeiden sekä Multifix-kiskon kiinnittämiseen, ja se mahdollistaa portaittain säädettävän kulman 0–45°. Suoraan asennukseen seiniin ja työtasoihin. Asennus rei'itettyyn paneeliin suoraan pohjalevyyn nro 955820, koko 2.
Toimitussisältö
Vario-peruspidin ja välikappalelevy. Pohjalevy nro 955820, koko 2 ei sisälly toimitukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pohjalevy |
|---|---|
| Sarja | Easyfix |
| Vario-peruspidike, syvä | 35 mm |
| Välikappalelevyn leveys | 62 mm |
| Väliholkin korkeus | 50 mm |
| Vario-peruspitimen korkeus | 67 mm |
| Välikappalelevyn syvyys | 10 mm |
| Vario-peruspidikkeen leveys | 67 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9558351 |
|---|---|
| EAN | 4062406198022 |