GARANT easyFix -jätesäkkiteline 25 l 25
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G95557725
- Varastotilanne
- 112kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Rei’itetty paneeli, jossa □ 9×9 mm reiät 37 mm jaolla.
Malli
Teräslankakoukut jätepussien ripustamiseen, tilavuus enintään 25 litraa.
Ei tarvita työkaluja – voidaan kiinnittää helposti rei’itettyyn paneeliin yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei’itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Roskapussiteline |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 6 mm |
| Syvyys | 185 mm |
| Syvyys | 185 mm |
| Sisäleveys | 275 mm |
| Tehokas korkeus | 67 mm |
| Teräslangan ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95557725 |
|---|---|
| EAN | 4062406338732 |