GARANT easyFix -pohjalevy, muovi 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G9558201
- Varastotilanne
- 874kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Reikälevyihin □ 9×9 mm, 37 mm:n jaolla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pohjalevy |
|---|---|
| Syvyys | 11 mm |
| Syvyys | 11 mm |
| Leveys | 29 mm |
| Korkeus | 67 mm |
| Tyyppi | 1 |
| Sarja | Easyfix |
| Syvyys | 11 mm |
| Korkeus | 67 mm |
| Leveys | 29 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9558201 |
|---|---|
| EAN | 4062406197940 |