GARANT easyFix -muovilaatikko, matala 147 mm 147 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G955780147
- Varastotilanne
- 452kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Rei'itetyt paneelit □ 9×9 mm, 37 mm:n jaolla.
Malli
Matala muovilaatikko pientavaroiden säilytykseen.
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää rei'itettyyn paneeliin helposti vain yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei'itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki mukana toimitettavat pohjalevyt.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 76 mm |
| Tehokas korkeus | 38 mm |
| Sarja | Easyfix |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955780147 |
|---|---|
| EAN | 4062406197889 |