GARANT easyFix kiinnityslevy muovitulpalla 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G9558271
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Muovilevy esim. ensiapupisteen kiinnittämiseen. Yksilölliset ruuvikiinnitysmahdollisuudet: esineet, jotka eivät ole yhteensopivia reikälevyjen kanssa, voidaan kiinnittää poraamalla levystä esireiät. Levy voidaan kiinnittää reikälevyihin 4 GARANT easyFix -muovitulpalla. Reikälevy ei vaurioidu kiinnityksessä. Tulppa voidaan irrottaa jälkiä jättämättä.
Toimitussisältö
Muovilevy, 4 GARANT easyFix -muovitulppaa, 4 ruuvia
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiinnike |
|---|---|
| Paksuus | 15 mm |
| Leveys | 184 mm |
| Korkeus | 146 mm |
| Paksuus | 15 mm |
| Ruuvin pituus | 20 mm |
| Ruuvin ⌀ | 5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9558271 |
|---|---|
| EAN | 4062406670276 |