GARANT easyFix -tuplakoukku 62 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant easyfix
- Tuotenumero
- G95563562
- Varastotilanne
- 556kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Reikälevyihin, joissa □ 9×9 mm reiät 37 mm:n jaolla.
Rakenne
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti reikälevyyn yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää reikälevyn naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki siihen kuuluvat aluslevyt.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Koukut rei'itettyyn paneeliin |
|---|---|
| Sisäleveys | 38 mm |
| Tehokas korkeus | 27 mm |
| Tehokas syvyys | 62 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Koukun materiaali | Muovi |
| Koukun muoto | Kaksoiskoukku |
| Peruslaatan tyyppi | kaksinkertainen |
| Pohjalevyn materiaali | Muovi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95563562 |
|---|---|
| EAN | 4062406197032 |