GARANT easyFix -tuplakoukku
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Rei'itetyt paneelit □ 9×9 mm, 37 mm jaolla.
Rakenne
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti rei'itettyyn paneeliin vain yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää rei'itetyn paneelin naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki siihen kuuluvat pohjalevyt.
Rakenne
Kaksoiskoukku soveltuu raskaille työkaluille, kuten esim. lekavasaroille, enintään 2 kg.
Sopii
Reikälevyihin, joissa □ 9×9 mm reiät 37 mm:n jaolla.
Rakenne
Työkaluja ei tarvita – voidaan kiinnittää helposti reikälevyyn yhdellä kädellä. Tukeva kiinnitys ilman ruuvausta, mikä estää reikälevyn naarmuuntumisen.
Toimitussisältö
Kaikki siihen kuuluvat aluslevyt.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Koukut rei'itettyyn paneeliin |
|---|---|
| Sisäleveys | 48 mm |
| Tehokas korkeus | 37 mm |
| Tehokas syvyys | 56 mm |
| Sarja | Easyfix |
| Koukun materiaali | Muovi |
| Koukun muoto | Kaksoiskoukku |
| Peruslaatan tyyppi | kaksinkertainen |
| Pohjalevyn materiaali | Muovi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955635 |
|---|---|
| EAN | 4062406584238 |