easyPick-pientavaralaatikkovalikoima 75/3
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95040075/3
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 36×20G.
Malli
Pientarvikelaatikot muovista.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 36×20G.
Sisältö (taulukkokäyttö)
easyPick-pientarvikesäiliöt nro 951251: 4 kpl, koko 4×6/1; 4 kpl, koko 6×6/1; 2 kpl, koko 4×8/1; 6 kpl, koko 6×8/1; 2 kpl, koko 8×8/1
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 36×20G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 36×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 36×20G |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 75 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×20 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 900 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 36 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 2.562 kg |
| Korkeus | 50 mm |
| Sarja | easyPick |
| Säiliön korkeus | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95040075/3 |
|---|---|
| EAN | 4062406152956 |