easyPick pientavarasäiliövalikoima 36×24G
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 36×24G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 36×24G.
Sisältö (taulukkokäyttö)
easyPick-pientavarasäiliöt nro 951210: 9 kpl kokoa 4×4/2; 18 kpl kokoa 4×4/1; 12 kpl kokoa 6×6/1
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 36×24G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 36×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 36×24G |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 900 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 36 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 2.244 kg |
| Korkeus | 25 mm |
| Sarja | easyPick |
| Säiliön korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 950550 |
|---|---|
| EAN | 4062406153427 |