easyPick-pientarvikelaatikkosarja 26×20G 50/2
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95035050/2
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Vetolaatikoihin 26×20G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen vetolaatikon 26×20G.
Sisältö (taulukon mukainen käyttö)
easyPick-pientavarasäiliö nro 951210: 15 kpl koko 4×4/1; 5 kpl koko 4×8/1; 2 kpl koko 6×10/1
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 26×20G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×20G |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 650 mm |
| Paino | 1.307 kg |
| Korkeus | 25 mm |
| Sarja | easyPick |
| Säiliön korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95035050/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406152772 |