easyPick-pientavaralaatikkovalikoima 26×24G 50/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95050050/1
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 26×24G.
Malli
Pientavaralaatikot muovia.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×24G.
Sisältö taulukkokäyttö
easyPick-pientavarasäiliö nro 951210: 36 kpl kokoa 4×4/4; 6 kpl kokoa 2×4/1
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 26×24G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×24G |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 650 mm |
| Paino | 0.888 kg |
| Korkeus | 25 mm |
| Sarja | easyPick |
| Säiliön korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95050050/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406153250 |