easyPick-pienosakotelosarja 20×20G 75/3
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95030075/3
- Varastotilanne
- 48kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Vetolaatikoihin 20×20G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jakoaineisto täyttää yhden kokonaisen vetolaatikon 20×20G.<Sisältö, taulukkokäyttö
easyPick-pientavarasäiliö nro 951251: 5 kpl koko 2×4/1; 7 kpl koko 4×6/1; 4 kpl koko 6×8/1
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×20G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jakoaineisto täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 75 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | Kiinnityspidin |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 1.6 kg |
| Korkeus | 50 mm |
| Sarja | easyPick |
| Säiliön korkeus | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95030075/3 |
|---|---|
| EAN | 4062406152543 |