easyPick-pientarvikelaatikkovalikoima 20×16G 50/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95020050/1
- Varastotilanne
- 8kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 20×16G.
Rakenne
Muoviset pientarvikelaatikot.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×16G.
Sisältö taulukkokäyttö
easyPick-pientarvikesäiliö nro 951210: 10 kpl koko 4×4/4; 5 kpl koko 4×4/2; 5 kpl koko 4×4/1
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×16G.
Rakenne
Muoviset pientarvikelaatikot.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×16G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×16G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 50 mm; 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 50 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 16 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 400 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 0.665 kg |
| Korkeus | 25 mm |
| Sarja | easyPick |
| Säiliön korkeus | 25 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95020050/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406152031 |