easyPick-pientarvikelokastojen valikoima 20×24G 75/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95045075/1
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäviin laatikoihin 20×24G.
Rakenne
Muoviset pientavaralaatikot.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×24G.
Sisältö (taulukon käyttö)
easyPick-pientavarasäiliö nro 951251: 10 kpl koko 4×4/4; 5 kpl koko 4×4/2; 15 kpl koko 4×4/1
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 20×24G.
Rakenne
Muoviset pientarvikelaatikot.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 20×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×24G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, etukorkeus | ≥ 75 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 2,7 kg |
| Korkeus | 50 mm |
| Sarja | easyPick |
| Säiliön korkeus | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95045075/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406153083 |