easyPick-pientavarasäiliö korkeus 50 mm 6x16/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9512516X16/1
- Varastotilanne
- 467kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin ulosvetolaatikoihin, joiden etukorkeus on 75 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 2 |
| Syvyys | 75 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
| Väri | antrasiitti |
| Sarja | easyPick |
| Väri | antrasiitti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9512516X16/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406151645 |