easyPick-pientavarasäiliö korkeus 50 mm 4x4/4
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9512514X4/4
- Varastotilanne
- 3201kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin ulosvedettäviin laatikoihin, joiden etukorkeus on 75 mm.
Toteutus
Kahdella kiinteällä väliseinällä, jotka muodostavat 4 lokeroa laatikkoon.
Sopii
Kaikkiin ulosvetolaatikoihin, joiden etukorkeus on 75 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 2 |
| Syvyys | 75 mm |
| Leveys G:ssä | 4 |
| Syvyys g:ssä | 4 |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 4 |
| Väri | antrasiitti |
| Sarja | easyPick |
| Väri | antrasiitti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9512514X4/4 |
|---|---|
| EAN | 4062406193201 |