easyPick pientarvikesäiliöt, korkeus 25 mm 6x10/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9512106X10/1
- Varastotilanne
- 373kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin vetolaatikoihin, joiden etulevyn korkeus on 50 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 3 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
| Väri | antrasiitti |
| Sarja | easyPick |
| Väri | antrasiitti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9512106X10/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406147105 |