easyPick pientarvikesäiliöt, korkeus 25 mm 4x4/2
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9512104X4/2
- Varastotilanne
- 1560kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin ulosvedettäviin laatikoihin, joiden etukorkeus on 50 mm.
Malli
Kiinteällä väliseinällä, muodostaa laatikkoon 2 lokeroa.
Sopii
Kaikkiin vetolaatikoihin, joiden etulevyn korkeus on 50 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 3 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 4 |
| Syvyys g:ssä | 4 |
| Syvyys | 100 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 2 |
| Väri | antrasiitti |
| Sarja | easyPick |
| Väri | antrasiitti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9512104X4/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406193133 |