Takki ACTIVIQ ruisininen/musta S
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Urheilulliset työvaatteet KÜBLER ACTIVIQ erinomaisella istuvuudella.
Integroituine liikealueineen vaatteet mukautuvat täydellisesti jokaiseen työtilanteeseen.
Dynaamiset kontrasti- ja heijastinosat parantavat näkyvyyttä. Suuret vapaat pinnat tarjoavat mahdollisuuksia yksilölliseen personointiin. Jotta herkkiä materiaaleja ei naarmuteta, kaikki kiinnittimet ovat peitettyjä. Lukuisat taskut tarjoavat hyvät säilytysmahdollisuudet työkaluille, taittomitalle, matkapuhelimelle jne.
Vartalonmyötäinen takki modernilla suoralla/käännettävällä kauluksella.
Parta- ja leukasuoja lisää käyttömukavuutta.
Liikealueet kyynärpäissä ja olkapäissä parantavat liikkuvuutta. Helppo yksilöllinen mukautus irrotettavan EasyBrand-rintataskun avulla.
- Kaksi napoleon-taskua vetoketjulla.
- Kaksi sivutaskua painonapilla.
- Sisätasku tarrakiinnityksellä.
- Hihatasku integroidulla kynätaskulla.
Huomautus
Toimitetaan pyynnöstä myös muissa väreissä.
Kokotaukon kansainvälisillä vaatetuskokomuunnoksilla löydät yleiskatsaussivultamme.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtakki |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 35 % puuvillaa; 65 % polyesteriä |
| Pesu | 60 °C hienopesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 270 g/m2 |
| Väri | ruiskukansininen/musta |
| Valkaisu | ei saa valkaista |
| Kuivaus | rumpukuivaus hellävaraisesti (alhainen lämpötila) |
| Aisaparit | kohtalaisen lämmin, enintään 150 °C |
| Kemiallinen puhdistus | hellävarainen pesu perkloreteenillä |
| Sarja | ACTIVIQ |
| Erikoispalvelu | Tekstiilin viimeistely |
| Sukupuoli | Unisex |
| Unisex-koko | S |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G091202S |
|---|---|
| EAN | 4053813269931 |