Katkaisu- ja jiirisaha BITURBO akku
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen katkaisu- ja jiirisaha.
- Erinomainen katkaisukapasiteetti ja suuri 70 mm:n sahaussyvyys.
- Paras mahdollinen liikkuvuus pienen painon ja erinomaisen ergonomian ansiosta.
- Käyttöliittymä kierrosluvun esivalintaan.
- Sahanterän vaihto ilman työkaluja.
Toimitussisältö
Sahanterä ⌀ 216 mm, puristin, SDS-mutteri, GCY 42 Bluetooth -moduuli.
Rakenne
- BITURBO-teknologian ansiosta verrattavissa verkkovirtakäyttöiseen sahaan.
- Hyvä liikkuvuus pienen painon ansiosta.
Toimitussisältö
Sisältää sahanterän ja pölypussin.
Rakenne
Akkukäyttöinen katkaisu- ja jiirisaha.
- Erinomainen katkaisukapasiteetti suurella 70 mm leikkuusyvyydellä.
- Paras mahdollinen liikkuvuus pienen painon ja erinomaisen ergonomian ansiosta.
- Käyttöliittymä kierrosluvun esivalintaan.
- Sahanterän vaihto ilman työkaluja.
Toimitussisältö
Sahanterä ⌀ 216 mm, painin, SDS-mutteri, GCY 42 Bluetooth-moduuli.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Pakkaus | pahvilaatikko |
| Paino | 14.7 kg |
| Valmistajan merkintä | GCM 18V-216 |
| Enimmäiskierrosluku: | 4600 min-1 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Sahanterän ⌀ | 216 mm |
| Suurin kallistuskulma oikealle | 0 astetta |
| Suurin jiirikulma vasemmalle | 47 astetta |
| Suurin kallistuskulma vasemmalle | 45 astetta |
| Suurin jiirikulma oikealle | 47 astetta |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Pakkaus | pahvilaatikko |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Leveys | 770 mm |
| Pituus | 520 mm |
| Korkeus | 630 mm |
| Jiiriasetus | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078232 |
|---|---|
| EAN | 3165140898928 |