Puukkosahat SSEP1400 Ssep1400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas 1400 W puukkosaha, jossa vakioiskunopeus vaativimpiin käyttökohteisiin.
- Kytkettävä 3-portainen heiluriliike optimaaliseen sahaukseen kaikissa materiaaleissa.
- Sahanterä voidaan kääntää 180 astetta, jotta työskentely pään yläpuolella on mukavaa.
- Metabo VibraTech (MVT): integroitu massakompensointi tärinän vähentämiseksi.
Toimitussisältö
Sis. kuljetuslaukku ja sahanterä
Huomautus
Puukkosahanteriä saatavana alkaen nro 588600.
Tekniset tiedot
| Paino | 4,6 kg |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | SSEP 1400 MVT |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 12,9 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Huomautus | Metabo Quick |
| Iskunpituus | 32 mm |
| Tehonkulutus | 1400 W |
| Tärinänvaimennusjärjestelmä | kyllä |
| Verkkojännite | 230 V |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078222SSEP1400 |
|---|---|
| EAN | 4007430292995 |