Johdoton puukkosaha GSA18VLIC
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Bosch-akkukäyttöinen puukkosaha, jossa SDS-järjestelmä sahanterän helppoon ja vaivattomaan vaihtoon.
- Bosch Professional -litiumionitekniikka pitkää käyttöikää ja erinomaista akun käyttöaikaa varten.
- Electronic Cell Protection (ECP) suojaa akkua ylikuormitukselta, ylikuumenemiselta ja syväpurkautumiselta.
- Ergonominen softgrip-kahva.
- LED-työvalo.
Toimitussisältö
Sisältää kuljetuslaukun, 2 kpl sahanterää, 2 kpl akkuja, pikalaturin.
Huomautus
Puukkosahanteriä saatavilla alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit löytyvät kohdasta nro 073851 − 073866.
Rakenne
Kompakti puukkosaha, kevyt ja pienellä kahvanympäryksellä, myös alapään työskentelyyn ja yhdellä kädellä työskentelyyn.
Portaaton leikkuunopeuden säätö, alhainen tärinätaso integroidun tärinänvaimennusjärjestelmän ansiosta.
LED-työvalo.
Toimitussisältö
Sisältää 2 kpl 18 V / 5,0 Ah litiumioniakkuja, pikalaturin, 1 kpl puukkosahanterän S 922 AF joustava metallille, 1 kpl puukkosahanterän S 922 EF joustava metallille, 1 kpl puukkosahanterän S 922 HF joustava puulle ja metallille, sisäkkeen L-Boxx 136:een, L-BOXX 136.
Malli
Boschin akkukäyttöinen puukkosaha SDS-järjestelmällä sahanterän helppoa ja nopeaa vaihtoa varten.
- Bosch Professional -litiumionitekniikka pitkään käyttöikään ja erinomaiseen akunkestoon.
- Electronic Cell Protection (ECP) suojaa akkua ylikuormitukselta, ylikuumenemiselta ja syväpurkautumiselta.
- Ergonominen softgrip-kahva.
- LED-työvalolla.
Toimitussisältö
Sisältää kuljetuslaukun, 2 kpl sahanterää, 2 kpl akkua, pikalaturin.
Huomautus
Puukkosahanteriä saatavana alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit löytyvät numerolta 073851 − 073866.
Tekniset tiedot
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Valmistajan merkintä | GSA 18 V-LIC |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 8.8 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Huomautus | SDS, LED |
| Iskunopeus | 0 - 3050 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Iskunpituus | 21 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078217GSA18VLIC |
|---|---|
| EAN | 3165140862301 |