Akkupuukkosaha Ilman akkua. GSA1832-0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Akkukäyttöinen puukkosaha ilman akkuja, ilman pikalaturia.
Huomautus
Puukkosahanterät saatavana alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit saatavana nro 073851–073866.
Rakenne
Kaksivaiheinen nopeudensäätö eri materiaaleille.
Electronic Motor Protection (EMP) suojaa moottoria ylikuormitukselta ja takaa pitkän käyttöiän. Laite ergonomisella Softgrip-kahvalla.
Toimitussisältö
Akkukäyttöinen puukkosaha ilman akkuja, ilman pikalaturia.
Huomautus
Puukkosahanterät saatavana alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit löytyvät kohdasta nro 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Paino | 3.5 kg |
| Valmistajan merkintä | GSA 18 V-32 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 10 m/s2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Huomautus | SDS |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Iskunpituus | 32 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078214GSA1832-0 |
|---|---|
| EAN | 3165140951784 |