Akkupuukkosaha
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Milwaukeen akkukäyttöinen puukkosaha työskentelyyn vaikeapääsyisissä paikoissa.
- Elektroniikka portaattomaan iskuluvun säätöön ja ylikuormitussuojaan.
- Työkaluton FIXTEC-sahanterän vaihtojärjestelmä.
Huomautus
Puukkosahan teriä saatavilla alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073801 − 073840.
Rakenne
Akkukäyttöinen puukkosaha.
- Uusimman sukupolven harjaton POWERSTATE™-moottori tehokkaampaan toimintaan.
- Patentoitu kytkinsuoja, joka estää konetta nykäisemästä, jos sahanterä jumittuu.
- Ohjattava pehmeä käynnistys maksimaaliseen hallintaan ja nopeuteen.
- Työkaluton FIXTEC-sahanterän vaihtojärjestelmä.
- Kallistettava ja säädettävä sahakenkä, mahdollistaa leikkuuasennon optimoinnin.
Toimitussisältö
Versio HD Box -laukussa ilman akkua, ilman laturia.
Rakenne
Milwaukee-akkupuukkosaha työskentelyyn vaikeapääsyisissä paikoissa.
- Elektroniikka portaattomaan iskuluvun säätöön ja ylikuormitussuoja.
- Työkaluton FIXTEC-sahanterän vaihtojärjestelmä.
Huomautus
Puukkosahanteriä saatavana alkaen nro 588600.
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073801–073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Paino | 8 kg |
| Valmistajan merkintä | M18 FSZ |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 9,9 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Huomautus | FIXTEC, LED |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Iskunpituus | 32 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078220 |
|---|---|
| EAN | 4058546344702 |